U Zofii

Dębki, pensjonat

Wyposażenie obiektu

  • Grill
  • Ogród
  • Parking

Wyposażenie pokoi

  • Kuchnia
  • Radio
  • Telewizor
  • Łazienka

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wakacyjny urlop oraz na weekendy do urokliwej nadmorskiej miejscowości - DĘBKI (10 km od Karwii). 

Kameralny Pensjonat "u Zofii” oferuje pokoje 2, 3, 4 osobowe z  łazienkami. ( w pokojach  TV, radio, czajnik). W pełni wyposażona ogólnodostępna kuchnia do dyspozycji dla gości. 

Na ogrodzonym terenie znajdują się parking, plac zabaw, piaskownica, huśtawki, miejsce do grillowania. Kameralna atmosfera pensjonatu zapewnia komfort odpoczynku. Ponadto, istnieje także możliwość wynajęcia domku (max. 4-6 osób). 

Odległość do morza ok. 600 m.

Jest tutaj jedna z najpiękniejszych plaż w Polsce, szeroka, piaszczysta,  a także bardzo czysta. Piękny las (teren Nadmorskiego Parku Krajobrazowego). Możliwy aktywny wypoczynek  liczne trasy rowerowe, nordic walking, wędrówki piesze, 10 km dalej stadnina koni (w Białogórze). Blisko do jeziora Żarnowieckiego, świetnego miejsca do uprawiania sportów wodnych (m.in. spływy kajakowe, skutery wodne). W pobliskiej miejscowości Żarnowiec (5 km oddalonej od Dębek)  warto zobaczyć: gotycki kościół jak również klasztor. W pobliżu także zespół pałacowo-parkowy w Krokowej.

Noclegi w przystępnych cenach.

Cena za pokój zmienna - w zależności od terminu i liczby osób.

Zapraszamy w sezonie letnim - od czerwca do września.

U Zofii Dębki

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wakacyjny urlop oraz na weekendy do urokliwej nadmorskiej miejscowości - DĘBKI (10 km od Karwii). U Zofii położony jest w Dębkach, przy ulicy Wrzosowej 20. Podczas pobytu w pensjonacie warto zwiedzić atrakcje ul. Wrzosowej i okolicy. Zapraszamy na wakacje, wypoczynek, wczasy!

Nasi partnerzy