Notice: Trying to get property of non-object in /home/aa11935/portale/core/src/NfPortal/Data/Faq/Repository.php on line 155
Amfiteatr

Amfiteatr

Jedną z wielu atrakcji jakie czekają na wypoczywających w Rewalu wczasowiczów są odbywające się w amfiteatrze koncerty, przedstawienia i występy kabaretowe. Gwiazdy polskiej estrady są tutaj częstymi gośćmi - w sezonie letnim niemal codziennie dzieje się w rewalskim amfiteatrze coś ciekawego. Najbardziej popularnym wydarzeniem, na które co roku czekają rzesze turystów, są jednak organizowane już od kilku lat - wybory Miss Bałtyku.

Wieczorne spotkania w amfiteatrze potrafią skutecznie umilić i urozmaicić pobyt w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości, jaką jest Rewal.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

W Amfiteatrze w Rewalu, ulokowanym w centrum miejscowości, w sezonie, niemal codziennie dzieje się coś ciekawego. Od koncertów i przedstawień, poprzez wybory miss i programy dla dzieci, na występach kabaretowych kończąc. Występują tu znani w całej Polsce artyści estradowi. Jednym z najbardziej popularnych wydarzeń są odbywające się tu co roku wybory Miss Bałtyku.

Filmowaniem Amfiteatru może zająć się firma KM Studio kamerzysta Wrocław

Komentarze (1)

Anonim 5.04.2019 08:49

Byłam w Rewalu rok temu i ostatniego dnia trafiłam na amfiteatr na Afterparty. Bawiłam się przednio! Niezapomniane wakacje z tanecznym zakończeniem :)

Dodaj komentarz

Nasi partnerzy