
ul. Boczna 25/1
Cena apartamentu za nocleg / sezon letni /:
zależy od ilości osób, terminu i długości pobytu
Dokładne Info - telefonicznie lub mailem
Minimum pobytu : 3 noclegi
Kaucja zwrotna: 400zł, pobieramy na miejscu w dniu przyjazdu i zwracamy w dzień wyjazdu po oględzinach
lub zwracamy przelewem na konto.
Opłata klimatyczna/miejscowa: w/g cennika Gminy Rewal jest pobierana w dzień przyjazdu
Pobyt:
w dniu przyjazdu od godz. 15.00,
w dniu wyjazdu do godz. 10.00.!!!
Goście korzystają z naszego obiektu na własną odpowiedzialność. Za wszelkie przypadki losowe nie odpowiadamy. Radzimy się ubezpieczyć!
Zwierząt nie przyjmujemy!
ZAPRASZAMY
REZERWACJA :
Rezerwując apartament akceptują Państwo regulamin naszego domu.
Aby zarezerwować apartament, należy w dniu rezerwacji wpłacić zadatek w wysokości 30% kwoty za pobyt (min.za 3 doby) na nasze konto.
W przypadku braku wpłaty zadatku, rezerwacja zostanie anulowana bez powiadomienia.
Rezerwacje potwierdzamy mailem, telefonicznie, SMS-em.
Pozostałą kwotę należy zapłacić gotówką w dniu przyjazdu przy odbiorze kluczy.
Zapłacona kwota za rezerwację nie będzie zwracana .
Późniejszy przyjazd lub wcześniejszy wyjazd, który nie jest spowodowany przez AiZ-apartamenty, nie jest powodem do zwrotu kosztów za niewykorzystany pobyt.
Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w A i Z- apartamenty.
Pozostałe apartamenty polecane latem na wakacje.
W wakacje w A i Z- apartamenty zobacz też bliskie atrakcje.
Zobacz co ma A i Z- apartamenty - apartament w Niechorzu na Wakacje w 2025. Na ulicy Żeglarskiej 2 są gry i zabawy na świeżym powietrzu, a w Niechorzu będziesz zwiedzać zabytki regionu Pomorze Zachodnie (i woj. zachodniopomorskiego). Spędź Wakacje 2025 wyjątkowo w apartamencie A i Z- apartamenty!