NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Całoroczne domki na Pięknej - Ferie zimowe

ul. Piękna 5, 72-350 Niechorze
Całoroczne domki na Pięknej - Ferie zimowe
Opis

Zapraszamy na niezapomniane ferie zimowe nad morzem w Całorocznych Domkach na Pięknej w Niechorzu! 

Nasze domki to wyjątkowe miejsce na rodzinny wypoczynek, pełen radosnych chwil i wspólnych przygód.

Zima nad Bałtykiem to czarujący czas – szum morza i świeże powietrze zapewnią wyciszenie i regenerację. Nasze przytulne domki położone są w spokojnej okolicy, zaledwie 200 metrów od plaży, co pozwala cieszyć się długimi spacerami w zimowym krajobrazie. Wnętrza są w pełni drewniane, wyposażone w kominek, nowoczesną kuchnię i komfortowy salon, co sprawia, że po dniu spędzonym na świeżym powietrzu możesz wygodnie odpocząć.

Niechorze w okresie ferii oferuje wiele atrakcji. Możesz odwiedzić latarnię morską, zwiedzić Muzeum Rybołówstwa Morskiego, a także odkryć malownicze ścieżki i zabytki w okolicy. Po dniu pełnym zwiedzania i zabawy, wrócisz do naszego komfortowego domku, aby odpocząć w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Zarezerwuj ferie w Całorocznych Domkach na Pięknej i spędź zimowe chwile nad morzem, tworząc wspomnienia, które pozostaną na długo w pamięci!


Wyposażenie pokoi
  • Łazienka
  • Telewizor
  • Internet
  • Taras
  • Lodówka
  • Aneks kuchenny
Wyposażenie obiektu
  • Parking
Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Całoroczne domki na Pięknej.

Lokalizacja

Noclegi

Ferie zimowe - pozostałe obiekty z Niechorza z ofertą zimową.

Atrakcje

Podczas ferii w Całoroczne domki na Pięknej zobacz też atrakcje Niechorza.

Całoroczne domki na Pięknej ferie zimowe 2025 - zapraszamy dzieci z rodzicami

Ferie to świetny okres nad morzem. Rezerwujący pakiet zimowy w domku letniskowym Całoroczne domki na Pięknej mogą liczyć na mnóstwo atrakcji. Także sam Niechorze i okolica ul. Pięknej posiada sporo rozrywek dla najmłodszych na zimę 2025 w Niechorzu. Podczas ferii warto korzystać ze śniegu (np. zjeżdżając na sankach),ulepić bałwana przed domkiem letniskowym by stał się ozdobą regionu Pomorze Zachodnie. Wszystkie dzieciaki i rodziców zapraszamy w ferie zimowe 2025 roku na noclegi w Całoroczne domki na Pięknej Niechorze.

Wyślij zapytanie

Całoroczne domki na Pięknej