REZERWUJZADZWOŃ

Trevilles Sun Holiday - Ferie zimowe

Sprawdź ceny i dostępne terminy
ul. Waryńskiego 3c, 58-580 Szklarska Poręba
Trevilles Sun Holiday - Ferie zimowe
Opis

Kiedy Karkonosze przykrywa biały puch śniegu i mróz maluje srebrne wzory na oknach, Trevilles Apartamenty stają się ciepłym i przytulnym azylem na ferie zimowe. Odkryj zimowe czary tego górskiego regionu, korzystając z komfortu naszych apartamentów.

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem białego szaleństwa na stokach, czy wolisz spokojne spacery po zaśnieżonych ścieżkach, nasze apartamenty w miejscowościach takich jak Szklarska Poręba są idealnym miejscem na zimowy wypoczynek.

Po dniu pełnym atrakcji, wróć do swojego apartamentu, aby zrelaksować się i naładować baterie na kolejne zimowe przygody.

Trevilles Apartamenty to gwarancja niezapomnianych ferii w sercu Karkonoszy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Skontaktuj się z nami lub dokonaj rezerwacji online i doświadcz zimowego czaru gór z Trevilles!

Opis Pokoi

Nasze apartamenty zlokalizowane są w różnych częściach Szklarskiej Poręby. Dokładne adresy, zdjęcia poszczególnych apartamentów i wyposażenia można zobaczyć na naszej stronie www.

Wyposażenie pokoi
  • Łazienka
  • Telewizor
  • Lodówka
  • Aneks kuchenny
  • Część pokoi z balkonami
Wyposażenie obiektu
  • Parking
  • Spa
  • Masaż
Cennik

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami, aby ustalić cenę w zależności od wybranego apartamentu lub dokonanie rezerwacji online. 

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Trevilles Sun Holiday.

Noclegi

Ferie zimowe - pozostałe obiekty z Szklarskiej Poręby z ofertą zimową.

Atrakcje

Podczas ferii w Trevilles Sun Holiday zobacz też atrakcje Szklarskiej Poręby.

Trevilles Sun Holiday ferie zimowe 2025 - zapraszamy dzieci z rodzicami

Ferie to świetny okres w górach. Rezerwujący pakiet zimowy w apartamencie Trevilles Sun Holiday mogą liczyć na mnóstwo atrakcji. Także sam Szklarska Poręba i okolica ul. Ludwika Waryńskiego posiada sporo rozrywek dla najmłodszych na zimę 2025 w Szklarskiej Porębie. Podczas ferii warto korzystać ze śniegu (np. zjeżdżając na sankach),ulepić bałwana przed apartamentem by stał się ozdobą regionu Sudety. Wszystkie dzieciaki i rodziców zapraszamy w ferie zimowe 2025 roku na noclegi w Trevilles Sun Holiday Szklarska Poręba.

Wyślij zapytanie

Trevilles Sun Holiday