REZERWUJZADZWOŃLOKALIZACJA

Szara Willa - Boże Ciało

Sprawdź ceny i dostępne terminy
ul. Turystyczna 21c, 58-580 Szklarska Poręba
Szara Willa - Boże Ciało
Opis

Planujesz wyjątkowy wyjazd na Boże Ciało? Szara Willa w Szklarskiej Porębie oferuje idealne warunki na krótki urlop, łącząc wygodę i tradycję w otoczeniu zapierającej dech w piersiach natury.

Znajdujemy się u podnóża Szrenicy, w pobliżu wielu szlaków turystycznych - doskonałe miejsce na wiosenne spacery i rowerowe wycieczki. Tutaj możesz aktywnie spędzić czas, podziwiając piękno Karkonoszy.

Nie czekaj, zarezerwuj pobyt na długi weekend Bożego Ciała w Szarej Willi w Szklarskiej Porębie i odkryj górską harmonię komfortu, smaku i przygody!

Opis Pokoi

Oferujemy komfortowe pokoje i apartamenty zaprojektowane z myślą o twoim wypoczynku. Wybierz spośród stylowych pokoi 2, 3 i 4-osobowych lub apartamentu dla sześciu gości, każdy wyposażony w telewizor, łazienkę z prysznicem oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Wybrane pokoje dysponują tarasem, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na majestatyczne pasmo Sudetów.

Wyposażenie pokoi
  • Łazienka
  • Telewizor
  • Internet
  • Część pokoi z balkonami
Wyposażenie obiektu
  • Restauracja
  • Wyżywienie na miejscu
  • Parking
  • Internet Wi-Fi
Doba hotelowa: 1500 - 1100
Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Szara Willa.

Lokalizacja

Noclegi

Inne polecane obiekty w Szklarskiej Porębie na Boże Ciało.

Atrakcje

W długi weekend czerwcowy w Szara Willa w górach w Szklarskiej Porębie zobacz też atrakcje.

Szara Willa zaprasza dzieci na animacje w pokoju

Na pobyt na Boże Ciało zapraszamy do Szara Willa. To pokój z Szklarskiej Poręby, w którym pobyt w górach podczas długiego weekendu w czerwcu będzie niezwykły. Na ulicy Turystycznej 21c planujemy wypoczywanie w ogrodzie pokoju, spacery z widokiem na góry, procesję z tradycjami regionu Sudety. Serdecznie zachęcamy do poznania pakietu pokoju Szara Willa na wyjątkowy weekend Bożęgo Ciała 2024 na ferie.com.pl.

Wyślij zapytanie

Szara Willa