NAPISZZADZWOŃ

Dom wczasowy Larix - Boże Ciało

ul. Modrzewiowa 1a, 72-344 Rewal
Dom wczasowy Larix - Boże Ciało
Opis

Chcesz skorzystać z wolnych dni i zrelaksować się nad polskim morzem? Dom Wczasowy Larix w Rewalu to doskonała propozycja na długi weekend Bożego Ciała.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy pokój zabaw oraz plac zabaw. W naszym ogrodzie znajduje się miejsce na grill czy ognisko, gdzie można miło spędzić czas, ciesząc się pięknem natury.

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty i spędź długi weekend Bożego Ciała nad morzem, ciesząc się relaksem i pięknem polskiej przyrody. 

Zarezerwuj pokój już dzisiaj i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem w Domu Wczasowym Larix. 

Czekamy na Ciebie!

Cennik

Ceny pobytu są różne i zależą od terminu oraz długości pobytu. Dla uzyskania szczegółowych informacji dotyczących dostępności oraz ceny, prosimy o kontakt bezpośredni. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszej oferty!

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Dom wczasowy Larix.

Noclegi

Inne polecane obiekty w Rewalu na Boże Ciało.

Atrakcje

W długi weekend czerwcowy w Dom wczasowy Larix nad morzem w Rewalu zobacz też atrakcje.

Dom wczasowy Larix zaprasza dzieci na animacje w pensjonacie

Na pobyt na Boże Ciało zapraszamy do Dom wczasowy Larix. To pensjonat z Rewala, w którym pobyt nad morzem podczas długiego weekendu w czerwcu będzie niezwykły. Na ulicy Modrzewiowej 1a planujemy wypoczywanie w ogrodzie pensjonatu, spacery z widokiem na morze, procesję z tradycjami regionu Pomorze Zachodnie. Serdecznie zachęcamy do poznania pakietu pensjonatu Dom wczasowy Larix na wyjątkowy weekend Bożęgo Ciała 2024 na ferie.com.pl.

Wyślij zapytanie

Dom wczasowy Larix