NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Całoroczne domki na Pięknej - Sylwester

ul. Piękna 5, 72-350 Niechorze
Całoroczne domki na Pięknej - Sylwester
Opis

Zapraszamy na wyjątkowy Sylwester w Całorocznych Domkach na Pięknej w Niechorzu! Nasze przytulne domki zapewniają idealne miejsce, by powitać Nowy Rok w atmosferze relaksu i zabawy nad morzem.

Nadmorskie powietrze, szum fal i spokój wybrzeża to doskonałe tło dla zimowego wypoczynku. Położone w cichej okolicy, zaledwie 200 metrów od plaży, nasze domki oferują najwyższy komfort dzięki drewnianemu wnętrzu z kominkiem, w pełni wyposażonej kuchni i przestronnemu salonowi. Ciesz się spokojem na prywatnym tarasie lub ogrzej się przy kominku, delektując się czasem z bliskimi.

Rozpocznij Nowy Rok w Całorocznych Domkach na Pięknej – pozwól sobie na komfort i niezapomniane chwile z rodziną lub przyjaciółmi w pięknym, zimowym otoczeniu nad Bałtykiem!

Wyposażenie pokoi
  • Łazienka
  • Telewizor
  • Internet
  • Taras
  • Lodówka
  • Aneks kuchenny
Wyposażenie obiektu
  • Parking
Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Całoroczne domki na Pięknej.

Lokalizacja

Noclegi

Całoroczne domki na Pięknej domek letniskowy cena i atrakcje sylwestrowe. Na Nowy Rok 2025 zobacz też ofertę innych domków letniskowych.

Atrakcje

Zabawa sylwestrowa to nie wszystko! Zobacz też atrakcje okolicy domku letniskowego Całoroczne domki na Pięknej.

Całoroczne domki na Pięknej Sylwester 2024/ 2025 - powitaj z nami Nowy Rok

Zobacz co przygotował Całoroczne domki na Pięknej na powitanie Nowego Roku 2025. Na ulicy Pięknej 5 odbędzie się niezwykły Sylwester 2024/2025. Zabawa w Niechorzu czy pożegnanie Starego Roku w Pomorzu Zachodnim (woj. zachodniopomorskie)? Rozpocznij Nowy Rok 2025 wyjątkowo w domku letniskowy Całoroczne domki na Pięknej!

Wyślij zapytanie

Całoroczne domki na Pięknej