NAPISZZADZWOŃLOKALIZACJA

Szafirowy Zakątek - Boże Ciało

ul. Matejki 38, 58-540 Karpacz
Szafirowy Zakątek - Boże Ciało
Opis

Gdy świat nabiera kolorów, a w powietrzu unosi się zapach kwitnącej przyrody, Apartamenty Szafirowy Zakątek w Karpaczu zapraszają do spędzenia niezapomnianych chwil w sercu gór.

Długi weekend Bożego Ciała to doskonała okazja, by poczuć urok górskiego lata. Nasze apartamenty, położone w spokojnej dzielnicy Karpacza, gwarantują komfort i relaks w otoczeniu nieskazitelnej przyrody.

Odkryj bliskość natury, spacerując malowniczymi szlakami Karkonoszy. Z Szafirowego Zakątka szybko dotrzesz do najpiękniejszych zakątków regionu, a po dniu pełnym wrażeń wrócisz do przytulnego apartamentu, by naładować baterie.

Zapraszamy do rezerwacji w "Szafirowym Zakątku". Odkryj z nami letnią magię Karpacza podczas weekendu Bożego Ciała. Twoja karkonoska przygoda czeka!

Cennik

Aby dowiedzieć się więcej o cenach naszych apartamentów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Szafirowy Zakątek.

Lokalizacja

Noclegi

Inne polecane obiekty w Karpaczu na Boże Ciało.

Atrakcje

W długi weekend czerwcowy w Szafirowy Zakątek w górach w Karpaczu zobacz też atrakcje.

Szafirowy Zakątek zaprasza dzieci na animacje w apartamencie

Na pobyt na Boże Ciało zapraszamy do Szafirowy Zakątek. To apartament z Karpacza, w którym pobyt w górach podczas długiego weekendu w czerwcu będzie niezwykły. Na ulicy Jana Matejki 38 planujemy wypoczywanie w ogrodzie apartamentu, spacery z widokiem na góry, procesję z tradycjami regionu Karkonosze. Serdecznie zachęcamy do poznania pakietu apartamentu Szafirowy Zakątek na wyjątkowy weekend Bożęgo Ciała 2024 na ferie.com.pl.

Wyślij zapytanie

Szafirowy Zakątek